EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
انتصاب دبیر علمی و اجرایی «دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا»

 

رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی طی احکامی جداگانه دبیر علمی و اجرایی «دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا» را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر بهروز ابطحی طی احکامی دکتر حمید علیزاده لاهیجانی را به سمت دبیر علمی و دکتر محمدحسین کاظمی نژاد را به سمت دبیر اجرایی دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا که قرار است توسط مرکز منطقه ای آموزشی پژوهشی اقیانوس شناسی غرب آسیا (تحت نظارت یونسکو) در تاریخ 20 و 21 خرداد 1399 در تهران برگزار شود، منصوب کرد.

ابطحی در این احکام، بهره گیری از توان نخبگان و متخصصان داخلی و خارجی حوزه علوم دریایی، اقیانوسی و جوی، بهره گیری از ظرفیت های اجرایی موجود در پژوهشگاه و همچنین کسب حمایت مالی و معنوی از ارگان های دریایی و شرکت های خصوصی را خواستار شد.

گفتنی است مرکز منطقه ای آموزشی پژوهشی اقیانوس شناسی غرب آسیا که به منظور تسهیل همکاری ها و مشارکت های منطقه ای در زمینه اقیانوس شناسی کمک می کند در سال 2015 با مجوز یونسکو تاسیس گردید. این مرکز از نظر تبادل تجربه و دانش اقیانوس شناسی، برنامه  ریزی و اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی از اهمیت ویژه ای در منطقه برخوردار خواهد بود.


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : شنبه 10 اسفند 1398
تعداد بازدید : 101

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.