EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
اهدای تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره ترویج علم ایران به پژوهشگاه در سال ۱۴۰۰

 

 

بر اساس ارزیابی و نظر هیأت مدیره انجمن ترویج علم ایران، تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره ترویج علم ایران در سال ۱۴۰۰ به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی اهدا گردید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، بر اساس ارزیابی و نظر هیأت مدیره انجمن ترویج علم ایران، در »اختتامیه بیست و دومین دوره اهدای جایزه ترویج علم، ۲ دیماه ۱۴۰۰»،  لوح و تندیس سپاس بیست و دومین دوره ترویج علم ایران در سال ۱۴۰۰ به دلیل فعالیت های پژوهشگاه در زمینه بسط دانش اقیانوس شناسی، به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی اهدا گردید.

بر اساس این گزارش در این لوح آمده است:

به پاس خدمات و فعالیت‌های ارزشمند ترویجی و آموزشی آن پژوهشگاه  در زمینۀ بسط دانش اقیانوس‌شناسی  به کتب درسی و عموم جامعه از طریق برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و اجرای برنامه‌های متنوع علمی، پژوهشی و آموزشی  محلی و ملی، تندیس و لوح سپاس بیست و دومین دوره جایزه ترویج علم ایران را تقدیم می‌نماییم.

جایزه ترویج علم ایران با هدف ارج نهادن به فعالیت های ترویج علم به  افراد و نهادهایی که در زمینه ترویج علوم مختلف به فعالیت می پردازند اهدا می شود و در این دوره به چهارده فرد و نهاد موثر در موضوع ترویج علم، اهدا گردید.

 

 

 جزئیات بیشتر خبر را می توانید در سایت انجمـن ترویج علـم ایران ملاحظه فرمایید. 

 

کلیپ فعالیت های ترویج علم پژوهشگاه را می توانید اینجا ملاحظه بفرمایید. 

 

 


ایجاد کننده : admin
تاریخ انتشار : شنبه 4 دي 1400
تعداد بازدید : 73

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.