EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
بازدید نماینده مردم شهرستان نوشهر، چالوس و کلاردشت از مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر(نوشهر)

 

دکتر محمدعلی محسنی بندپی نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر (نوشهر) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در ابتدای این دیدار و بازدید طی جلسه ای دکتر احمد منبوهی رییس مرکز به معرفی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و نیز مرکز پرداخت و خلاصه‌ای از پژوهش های صورت گرفته و نیز توانایی های مرکز را بیان نمود و در ادامه آمادگی کامل مرکز را جهت همکاری با دستگاه ها و ارگان های اجرایی منطقه در جهت حل مشکلات زیست محیطی و مسائل مربوط به سواحل اعلام کرد.

سپس دکتر محمدعلی محسنی بندپی طی سخنانی برخی از اولویت های پژوهشی و نیازهای منطقه در حوزه دریایی و آبی را بیان کرد و ضمن تاکید بر کاربردی بودن پژوهش ها از رویکرد علمی و کاربردی مرکز در جهت حل مشکلات منطقه استقبال نمود.

وی خواستار ارتباط بیشتر مرکز با اداره کل بنادر و دریانوردی استان، دانشگاه ها و شهرداری های منطقه جهت حل مشکلات زیست محیطی، آبی و دریایی منطقه شد و در ادامه این دیدار و بازدید ضمن حضور در آزمایشگاه های مختلف و آشنایی با امکانات و ظرفیت های مرکز، توضیحاتی در خصوص فعالیت های میدانی و آزمایشگاهی را از اعضای هیات علمی و کارشناسان مرکز دریافت نمود.


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : دوشنبه 12 دي 1401
تعداد بازدید : 81

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.