EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
بازدید سفیر کشور اوکراین از پژوهشگاه ملی اقیانوس­ شناسی و علوم جوی

 

سفیر اوکراین دوشنبه 3 مهر 1396 از پژوهشگاه ملی اقیانوس­ شناسی و علوم جوی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، طی این بازدید آقای سرهی بوردیلیاک سفیر اوکراین و آقای ویتالی زایانچکوفسکی دبیر دوم سفارت اوکراین در امور کنسولی در نشستی ضمن گفتگو با رئیس، اعضای هیات علمی و مدیران پژوهشگاه از آزمایشگاه ها و مراکز پژوهشگاه بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های علمی و تحقیقاتی پژوهشگاه قرار گرفت.

 در این دیدار و گفتگو دکتر حاجی زاده ذاکر رییس پژوهشگاه ضمن معرفی پژوهشگاه و مراکز تحقیقاتی، گزارشی از فعالیت­های تحقیقاتی و میدانی را ارایه نمود.

وی در ادامه کشتی تحقیقاتی اقیانوس پیمای ایران را معرفی کرد و  آمادگی پژوهشگاه را برای همکاری با مراکز علمی و پژوهشی اوکراین در حوزه علوم دریایی و اقیانوس­ شناسی اعلام نمود.

در ادامه این گفتگو و بازدید، سفیر اوکراین ضمن معرفی مراکز و سازمان های اقیانوس شناسی و علوم و فنون دریایی پیشنهاد ایجاد همکاری و ارتباط با مراکز و سازمان های اقیانوس شناسی اوکراین را مطرح نمود و اعلام کرد که جهت تسهیل برقراری همکاری با مراکز اقیانوس شناسی و علوم و فنون دریایی اوکراین گزارش بازدید خود را به آکادمی علوم اوکراین ارایه خواهد نمود.

گفتنی است در ادامه دکتر حاجی زاده ذاکر از سفیر اوکراین برای حضور در اولین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا که قرار است 8 و 6 آبان 96 در هتل المپیک تهران برگزار گردد، دعوت به عمل آورد.

 

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 مهر 1396
تعداد بازدید : 736

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.