EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
بازدید نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی از مرکز اقیانوس‌شناسی دریای خزر (نوشهر)

 

دکتر قاسم احمدی نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی از مرکز اقیانوس‌شناسی دریای خزر (نوشهر) بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در طی بازدید و جلسه ای با حضور دکتر قاسم احمدی به همراه هیاتی روز سه شنبه 12 دی 96، دکتر جمشیدی رئیس مرکز گزارشی کامل از روند پیشرفت امور پژوهشی و تحقیقات دریایی در مرکز، اجرای گشت اقیانوس‌شناسی دریای خزر انجام شده در سال 1395، اجرای طرح های پایش مشخصات آب های ساحلی استان مازندران، اهمیت بکارگیری شناور اقیانوس‌شناسی در دریای خزر و تجهیز آزمایشگاه‌های مرکز به حاضران جلسه ارایه نمود.

 

در ادامه این جلسه و بازدید، دکتر احمدی از تلاش های پژوهشگاه و هماهنگی‌های بعمل آمده با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و با دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور جهت افزایش اعتبارات پژوهشگاه و کشتی تحقیقاتی اقیانوس‌شناسی نکاتی را بیان نمود.

همچنین دکتر احمدی ضمن قدردانی از فعالیت های انجام شده در مرکز نوشهر، بر گسترش فعالیت های پژوهشی اقیانوس‌شناسی در دریای خزر، ایجاد بستر لازم جهت ارتقای تحقیقات دریایی و افزایش اعتبارات تحقیقاتی در این زمینه تأکید نمود.

 

 

 

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : چهارشنبه 20 دي 1396
تعداد بازدید : 668

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.