EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
تفاهم نامه همکاری سه جانبه در توسعه فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی منعقد شد

 

تفاهم نامه همکاری سه جانبه در توسعه فعالیت های علمی، پژوهشی و آموزشی بین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، منعقد شد. 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، در این تفاهم نامه که دوم اردیبهشت 97 به امضای دکتر راضیه لک (رئیس سازمان)، دکتر بهروز ابطحی (رئیس پژوهشگاه) و دکتر مرتضی طالبیان (رئیس پژوهشکده) رسیده است، طرفین در جهت توسعه فعالیت های علمی، پژوهشی، آموزشی، ایجاد هماهنگی و همکاری بین مراکز ذیربط، تبادل تجارب و اطلاعات، بهره برداری از توانمندی های علمی و تخصصی و امکانات لازم، همکاری مشترک انجام می دهند.

 

بر اساس این گزارش، ایجاد ارتباط و تبادل اطلاعات علمی، پژوهشی، برگزاری دوره های آموزشی مشترک، بهره گیری بهینه از توان کارشناسان سازمان، پژوهشگاه و پژوهشکده و گسترش تبادلات علمی، آموزشی و پژوهشی در راستای شناخت هر چه بهتر پدیده های اقیانوس شناختی  و زمین شناختی مرتبط با توده آب، بستر و زیر بستر، از مهمترین اهداف این تفاهم‌نامه عنوان گردید.

گفتنی است این تفاهم نامه در تاریخ دوم اردیبهشت 1397 همزمان با سی و هفتمین گردهمایی علوم زمین و گرامیداشت روز زمین پاک به امضا رسید و به مدت 5 سال اعتبار دارد.

 

 
 
 

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 482

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.