EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
دیدار و گفتگوی رئیس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس با استاندار بوشهر

 

 رئیس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس (بوشهر) طی دیدار با استاندار بوشهر حمایت مالی استانداری بوشهر در انجام پروژه های عمرانی و پژوهشی مرکز را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر مریم قائمی طی دیدار و گفتگو ضمن اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس(بوشهر)، حمایت مالی استانداری بوشهر در انجام پروژه های عمرانی و پژوهشی را خواستار شد.

در این دیدار که در روز دوشنبه 3 اردیبهشت 97 در محل استانداری بوشهر برگزار شد،  قائمی به معرفی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی پرداخت و ضمن ارایه گزارشی از فعالیت های پژوهشی، آموزشی و ترویجی مرکز خلیج فارس(بوشهر)، در خصوص کاوشگر خلیج فارس و نقش آن در تحقیقات دریایی کشور و نیز برنامه ها و گشت های آتی کاوشگر،  مطالبی را بیان نمود.

دکتر گراوند استاندار بوشهر نیز با بیان این که برخورداری از مزایای آب و دریا یک ظرفیت قابل توجه جهت دستیابی به توسعه پایدار خواهد بود بر ضرورت برنامه ریزی و استفاده بهینه در این خصوص تاکید کرد.

وی با اشاره به ظرفیت های استراتژیک استان بوشهر، خواستار بهره گیری این استان از قابلیت ها و توانمندی های پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و استفاده از پتانسیل های کاوشگر خلیج فارس شد.

 

 

 


ایجاد کننده : admininio
تاریخ انتشار : شنبه 8 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 536

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.