EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
بازدید معاون اداره کل محیط زیست استان مازندران از مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر (نوشهر)

 

در راستای آیین گرامیداشت روز جهانی دریا و اقیانوس و پیرو همکاری های علمی، پژوهشی و اجرایی، معاون اداره کل محیط زیست استان مازندران به همراه هیاتی از آزمایشگاه های مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر (نوشهر) بازدید نمودند.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در طی این بازدید که با حضور دکتر رکنی معاون، خانم دکتر اسکندری مسئول آزمایشگاه های محیط زیست استان مازندران و دکتر کاظمی تبار، 29 خرداد 97 برگزار شد، دکتر سیامک جمشیدی سرپرست مرکز در خصوص عملکرد های پژوهشی و علمی گذشته و طرح های جاری و بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب در مرکز توضیحات مبسوطی ارائه نمود.

دکتر رکنی نیز در آغاز سخنانش ضمن تاکید بر ایجاد ارتباطات گسترده در سطح منطقه و استان های ساحلی با مراکز گردشگری و صنعتی و همچنین پایش فاکتورهای زیست محیطی در خصوص معرفی هرچه بهتر آزمایشگاه های مرکز به عنوان معتمد محیط زیست استان به ارگان ها و مراکز صنعتی موجود در منطقه قول مساعد داد و همچنین نسبت به ایجاد تعامل سازنده و ارتقاء هرچه بیشتر سطح کیفی آزمایشگاه ها و تجهیزات، ابراز امیدواری نمود.

گفتنی است در این بازدید توسط طرفین راه های ارتقای سطح همکاری های علمی، اجرایی، مشارکت در پروژه های برون سازمانی مشترک، ارتقاء سطح آزمایشگاه معتمد و افزایش توان تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 خرداد 1397
تعداد بازدید : 530

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.