EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
دیدار و گفتگوی روسای مرکز منطقه­ ای انتقال علوم وفناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند و پژوهشگاه

 

روسای مرکز منطقه­ ای انتقال علوم و فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند و پژوهشگاه در خصوص همکاری دو جانبه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، در این جلسه دکتر طاهره میرعمادی گزارشی از فعالیت­های مرکز منطقه­ ای انتقال علوم و فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند ارایه و ضمن استقبال از طرح پیشنهادی پژوهشگاه به مرکز منطقه ای در خصوص برگزاری کارگاه تغییر اقلیم که قرار است در آبان ماه سال آینده برگزار شود، توضیحاتی را نیز در این خصوص دریافت نمود.

میرعمادی در ادامه، ضمن ابراز خرسندی از تعامل دو جانبه بین پژوهشگاه و مرکز، ایجاد Center of Excellence (قطب علمی) در حوزه تغییر اقلیم یا اقیانوس­ شناسی را یکی از پتانسیل­ های مورد همکاری­ های بین طرفین عنوان کرد.  

دکتر بهروز ابطحی نیز در این جلسه ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری کارگاه تغییر اقلیم در قالب برنامه های مرکز منطقه ای علوم و فناوری، توانمندی پژوهشگاه را در انجام فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حوزه علوم دریایی گسترده عنوان کرد و ضمن تبیین فعالیت ها و تعاملات گسترده بین المللی پژوهشگاه، ابراز امیدواری کرد بتوان از این ظرفیت ها برای توسعه همکاری بین طرفین استفاده نمود.

 


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : شنبه 5 آبان 1397
تعداد بازدید : 397

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.