EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
مراسم گرامیداشت هفته بسیج در پژوهشگاه برگزار شد

 

مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده پایگاه، شورای فرماندهی و جمعی از کارکنان بسیجی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی جوی چهارشنبه 7 آذر 97 برگزار شد.

به گزارش فناوری اطلاعات و ارتباطات پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید آوینی پژوهشگاه، در این مراسم ضمن پخش چندین کلیپ از رشادت ها و جانفشانی های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و حرم و گرامیداشت شان و مقام این عزیزان، توسط جناب حاج آقا ساداتی امام جماعت پژوهشگاه و مهندس حمیدرضا خادم بیغم فرمانده پایگاه، بیاناتی در خصوص جایگاه، مفهوم، ضرورت و اهمیت بسیج بیان گردید.

حاج آقا ساداتی در این مراسم ضمن بیان مطالبی در خصوص معنا و مفهوم واژه بسیج در فرهنگ لغات،  واژه بسیج را وسیع و عظیم عنوان کرد و در ادامه اهمیت و ارزش جایگاه بسیج را تشریح نمود.

خادم بیغم هدف از برگزاری این مراسم را بزرگداشت یاد شهدای انقلاب و حرم و گرامیداشت مقام شامخ بسیجی بیان کرد و افزود:  عظمت بسیج مرهون ایثار، فداکاری و رشادت های بسیجیانی است که برای دفاع از انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند و عزت و افتخار را برای میهن عزیزمان به ارمغان آوردند.

فرمانده پایگاه بسیج در ادامه، گزارشی در خصوص برنامه های پایگاه را ارایه نمود و گفت: در این ایام گرامیداشت برنامه های متنوعی ازجمله: حضور در حرم حضرت امام راحل و تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقه ورزشی بین کارکنان بسیجی پایگاه، برگزاری مسابقه کتبی در خصوص بیانات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص بسیج، برگزاری زیارت عاشورا، برگزاری مراسم گرامیداشت هفته بسیج، تهیه پوستر و ویژه نامه خبری و همچنین اطلاع رسانی فعالیت های سایبری در حوزه فاوا با حضور اعضای بسیج و همکاران پژوهشگاه برگزار گردید که مورد استقبال عموم قرار گرفت.

گفتنی است در پایان این مراسم، از بسیجیان پژوهشگاه که در مسابقات ورزشی و سوالات کتبی برگزیده شده بودند با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.

 

 

 


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : يکشنبه 18 آذر 1397
تعداد بازدید : 394

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.