EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
برگزاری دور آموزشی «دانش پایه اقیانوسی» برای دبیران آموزش و پرورش مقاطع اول و دوم نظری

 

دوره آموزشی «دانش پایه اقیانوسی» برای دبیران آموزش و پرورش مدارس تهران از 24 آذر97 به مدت 4 روز در پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، دکتر حمید علیزاده دبیر علمی این کارگاه در این باره گفت: این دوره آموزشی برای دبیران دبیرستان های تهران که در دوره های اول و دوم تدریس می کنند به منظور آشنایی با مبانی نظری اقیانوسی برگزار گردید.

وی افزود: در این کارگاه، دبیران با مبانی نظری اقیانوس ‌شناسی شامل: زمین‌شناسی، فیزیک، شیمی، زیست شناسی، آلودگی زیست ‌محیطی و همچنین اندازه‌ گیری های میدانی آشنا شدند.

معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه در ادامه گفت: در این دوره آموزشی جمعی از اساتید ازجمله: دکتر بهروز ابطحی، دکتر علی خوش خلق، دکتر سیدمهری هشترودی، مهندس سیدولی زاده، مهندس مجید نورانیان و خانم ها مهشید جلیلی و پریسا حبیبی، سخنرانی هایی راجع به اقیانوس شناسی زیستی، محیط زیست دریایی و زیست فناوری، مبانی اقیانوس شناسی، موج و کشند و روش های آزمایشگاهی ارایه نمودند.

گفتنی است دبیران پس از پایان دوره ضمن بازدید از آزمایشگاه‌های پژوهشگاه از نزدیک با تجهیزات نمونه برداری، آزمایشگاهی و میدانی آشنا شدند. 

 

 

 

 


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 آذر 1397
تعداد بازدید : 441

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.