EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
قدردانی از تلاش‌ پژوهشگاه در برگزاری دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سفیر و نماینده دائم ایران در یونسکو در نامه‌ای به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از برگزاری مطلوب دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، دکتر احمد جلالی در این نامه نوشته است:

 

جناب آقای دکتر غلامی

مقام محترم وزارت

با سلام

به همت مرکز منطقه ای آموزشی و پژوهشی مقوله 2 اقیانوس شناسی یونسکو در تهران، امروز 25شهریور1399(16 سپتامبر2020)، دومین همایش بین المللی اقیانوس شناسی منطقه غرب آسیا به صورت حضوری و مجازی رسما آغاز به کار کرد که دو روز ادامه خواهد داشت. از یونسکو معاون مدیرکل و دبیر اجرایی کمیسیون بین الدولی اقیانوس شناسی، روسای اقیانوس شناسی برخی از کشورها از جمله هند و اعضای بین المللی شورای حکام اقیانوس شناسی منطقه غرب آسیا نیز در آن شرکت دارند.

این نمایندگی به نوبه خود، قدردان زحمات و پیگیری های جناب آقای دکتر ابطحی، رئیس محترم این مرکز و همکاران ارجمند ایشان است که در شصتمین سال تاسیس کمیسیون بین الدولی اقیانوس شناسی چنین اقدام آبرومندی را سازمان دادند و مدیریت فرمودند، آنهم در چنین احوال دشوار در تمهید امکانات این قبیل فعالیت های علمی و پژوهشی در کشورمان.

مطمئنا به لطف مرکز منطقه ای اقیانوس شناسی تهران، گزارش کار و اهمیت و ابعاد آن تدوین و جناب آقای دکتر ابطحی آن را ارائه خواهند فرمود.

بسیار بجا خواهد بود مراکز علمی دی ربط در کشور، در جریان این دستاورد ارجمند قرار گیرند. این نمایندگی نیز به سهم خود آن را در یونسکو منعکس خواهد کرد.

 

احمد جلالی

سفیر و نماینده دائم

25شهریور1399


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : يکشنبه 30 شهريور 1399
تعداد بازدید : 55

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.