EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
دیدار و بازدید کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران از مرکز اقیانوس شناسی نوشهر

 

 

در راستای اجرای برنامه‌های روز جهانی اقیانوس، تعدادی از کارشناسان اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران ضمن بازدید از مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر، در خصوص زمینه های همکاری مشترک با محققان پژوهشگاه بحث و تبادل نظر نمودند.

به گزارش روابط عمومی پژهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در این دیدار و بازدید که با حضور دکتر سید محسن کاظمی تبار نماینده اداره کل محیط زیست استان مازندران در امور ازمایشگاههای معتمد و مهندس محمد حسن امامی کارشناس آزمایشگاههای اداره کل محیط زیست استان مازندران، دکتر سیامک جمشیدی رئیس، اعضای هیات علمی و کارشناسان مرکز اقیانوس شناسی نوشهر، سه شنبه 10 خرداد 1401 برگزار شد، در خصوص ‏همکاری‌های مشترک، جذب طرح‌های برون سازمانی و پروژه‌های پژوهشی و همچنین بررسی امکانات تجهیزاتی، آزمایشگاهی و ‏نیروهای متخصص،  بحث و تبادل نظر به عمل آمد.

بر اساس این گزارش هدف از برگزاری این جلسه، بررسی راهکارهای افزایش تعاملات و ارتقاء سطح همکاریهای منطقه ای و استانی بین مرکز اقیانوس شناسی دریای خزر (نوشهر) و اداره کل حفاطت محیط زیست استان مازندران، عنوان گردید.

در ادامه این دیدار، ‏کاظمی تبار و امامی ضمن بازدید از تجهیزات و آزمایشگاه های مرکز از نزدیک در جریان بخش هایی از فعالیت های آزمایشگاهی و میدانی قرار گرفتند.

 


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : سه شنبه 17 خرداد 1401
تعداد بازدید : 90

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.