EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
برگزاری اختتامیه نخستین هماورد زیست فناوری دریایی مرجان با حضور دکتر مریم قائمی

 

 

آیین اختتامیه نخستین هماورد زیست فناوری دریایی مرجان، چهارشنبه 22تیر 1401در سالن آمفی تئاتر اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تجلیل از برگزیدگان و فعالان این همایش به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و به نقل از ایسنا، در این مراسم که با حضور علی موحدی، مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، دکتر حسن حبیبی، رئیس پارک علم و فناوری خلیج فارس و رئیس همایش، دکتر امین تمدن دبیر علمی همایش و دکتر مریم قائمی رئیس مرکز اقیانوس شناسی خلیج فارس بوشهر آغاز شد، مراسم رونمایی از اطلس های گونه های بی مهره خلیج فارس و تجلیل از برگزیدگان دانش آموزی و فعالان این هماورد انجام شد.

مجتبی خشنود، دبیر اجرایی همایش اظهار کرد: این همایش که اولین رویداد علمی پژوهشی و دانش افزایی دانش آموزی در استان بوشهر است، با هدف حفظ و معرفی زیست مندان خلیج فارس برپا شد.

وی تصریح کرد: این هماورد که بخشنامه آن مهرماه سال گذشته صادر شد، در آذرماه ثبت نام دانش آموزان انجام شد  و آنها اسفندماه کار خود را در سایت ثبت کردند، در این هماورد تعداد  ۱۰۰۰ دانش آموز از کل استان در ۲۳ گونه دریایی ثبت نام کردن که در پایان ۳۶ دانش آموز به مرحله برگزیده و نهایی رسیدند.

 

 


ایجاد کننده : mohammadi
تاریخ انتشار : يکشنبه 26 تير 1401
تعداد بازدید : 96

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.