EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
دیدار رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی

 

دکتر  وحید چگینی رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و رییس هیات مدیره انجمن علوم و فنون دریایی ایران با مهندس سعید نژاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در این دیدار که با حضور مهندس علی رضا کبریایی معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان، دکتر محمدرضا الهیار مدیر کل مهندسی سواحل و بنادر سازمان و دکتر هادی گریوانی مدیر امور فناوری و ارتباط با صنعت پژوهشگاه در محل سازمان برگزار شد، طرفین در خصوص زمینه های همکاری فیمابین بحث و گفتگو کردند.

گفتنی است در این دیدار  مقرر شد که سازمان بنادر و دریانوردی، تسهیلاتی به منظور استفاده کشتی تحقیقاتی خلیج فارس از امکانات سازمان قائل شود، داده های حاصل از گشت های دریایی طرفین مبادله شود، سازمان از توان پژوهشی اعضای هیئت علمی پژوهشگاه استفاده نماید و پژوهشگاه با بررسی و تبادل نظر با کارشناسان و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی تحقیقات خود را به سمت هر چه کاربردی تر کردن، متناسب با نیازهای سازمان بنادر و دریا نوردی، سوق دهد.

در ادامه این دیدار، دکتر چگینی پیشنهاد عضویت حقوقی سازمان بنادر و دریا نوردی در انجمن علوم و فنون دریایی را مطرح کرد که با استقبال مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی روبرو شد.

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 آبان 1393
تعداد بازدید : 941

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.