EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
ثبت نام برای کاندید شدن جایزه 100 هزار دلاری Martha T. Muse آغاز شد

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی وعلوم جوی، جایزه Martha T. Muse جایزه­ای 100 هزار دلاری است که در زمینه علوم تجربی و سیاسی جنوبگان، به فردی اهدا می­شود که کمک­ های مستمر و شایانی در راستای شناخت جنوبگان و حفاظت از این منطقه انجام داده است.

گفتنی است این جایزه برای اولین بار با ایده خانم Martha T. Muse در سال بین­ المللی قطب (2008-2007) به محققان جنوبگان اهدا شده است و امروزه توسط بنیاد Tinker تهیه و به وسیله کمیته SCAR اهدا می­گردد.

هدف بنیاد Tinker از بنا نهادن جایزه نامبرده، انتخاب پژوهش برتر در زمینه جنوبگان و بزرگداشت فردی است که علاوه بر تحقیق در این زمینه، در ابتدا یا اواسط دوره حرفه­ای خود قرار داشته باشد. دریافت کننده این جایزه می­تواند از هر کشوری با زمینه تحقیقاتی در هر رشته ­ای از علوم و سیاست جنوبگان باشد. مهلت کاندید شدن جایزه Martha T. Muse  تا سیزدهم ماه می سال 2015 است.

شایان ذکر است کاندیداها باید از طریق وب گاه برای کاندید شدن جایزه ثبت نام نمایند. داوری کاندیداها بر اساس اطلاعات ارائه شده در موضوعی است که در آن کاندید می­شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه ثبت نام و معیارهای مورد استفاده هیأت داوران در ارزیابی کاندیداها برای انتخاب برگزیده به آدرس زیر مراجعه کنید:

www.museprize.org

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 بهمن 1393
تعداد بازدید : 890

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.