EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
بازدید نماینده مردم شریف نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پژوهشگاه

 

نماینده مردم شریف نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، دکتر عبدالوحید فیاضی روز سه شنبه 28 بهمن 1393 از پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های علمی و پژوهشی در حوزه علوم و فنون دریایی، اقیانوسی و جوی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در این بازدید که با حضور دکتر وحید چگینی رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، مهندس بهرام صناعی معاون توسعه و پشتیبانی و جمعی از اعضای هیات علمی پژوهشگاه برگزار شد، دکتر چگینی ضمن معرفی پژوهشگاه، گزارشی از فعالیت های علمی، پژوهشی و میدانی را ارایه داد.

دکتر فیاضی نیز در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت های ارزنده پژوهشی به عمل آمده توسط پژوهشگران، تلاش های متخصصان پژوهشگاه را نشان از ایمان و اعتقاد به اعتلای کشور عزیز ایران اسلامی عنوان کرد.

شایان ذکر است دکتر فیاضی طی این بازدید از آزمایشگاه های شیمی، زیست شناسی، فیزیک، زمین شناسی دریا و همچنین مرکز ملی پیش بینی و هشدار مخاطرات دریایی و مرکز ملی داده های اقیانوسی بازدید به عمل آورد و با فعالیت های تحقیقاتی پژوهشگاه از نزدیک آشنا شد.

 
 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 بهمن 1393
تعداد بازدید : 1580

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.