EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
سفیر اندونزي از پژوهشگاه ملی اقیانوس ­شناسی و علوم جوی بازدید کرد

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، آقای اكتاوينو عليم­ الدين، چهارشنبه 9 تیر 1395 با اعضای هیات رئیسه و هیات علمی پژوهشگاه دیدار و در حوزه فعالیت های علوم و فنون دریایی و اقیانوسی گفتگو کرد.

در این دیدار و گفتگو دکتر حاجی زاده ذاکر رییس پژوهشگاه ضمن تشریح فعالیت ­های علمی و تحقیقاتی به معرفی مراکز و ایستگاه ­های پژوهشگاه پرداخت و نکاتی در خصوص توانمندی های آزمایشگاهی و میدانی و همچنین دستاوردهای علمی پژوهشگاه بیان نمود.

اكتاوينو عليم­ الدين، نیز طی سخنانی توضیحاتی در خصوص فعالیت های تحقیقاتی و دریایی اندونزی بیان کرد.

گفتنی است در این نشست، طرفین در مورد همکاری مشترک علمی و آموزشی و ایجاد ارتباط با دانشگاه­ ها و مراکز علمی تحقیقاتی دریایی و اقیانوسی و همچنین برگزاری کارگاه­­ های آموزشی و پروژه­های مشترک ابراز تمایل کردند.

سفیر اندونزی همچنین اظهار داشت که ایجاد ارتباط با مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی در حوزه فعالیت های دریایی و اقیانوسی را در اندونزی پیگیری خواهد کرد.

در خاتمه این دیدار و گفتگو،  عليم الدين از آزمایشگاه­ها، مراکز ملی داده­های اقیانوسی و دریایی و پیش­بینی و هشدار مخاطرات دریایی پژوهشگاه، بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه فعالیت های میدانی و آزمایشگاهی پژوهشگاه قرار گرفت.

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : شنبه 12 تير 1395
تعداد بازدید : 894

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.