EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
انتصاب معاون جدید پژوهش و فناوری پژوهشگاه

 

 

 

 

 

 

 

 

رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس ­شناسی و علوم­ جوی طی حکمی دکتر مجتبی ذوالجودی زرندی را به سمت معاون پژوهش و فناوری، منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس­ شناسی و علوم­ جوی، دکتر ناصر حاجی ­زاده ذاکر در بخشی از این حکم اظهار داشت: با توجه به حسن تعهد و تجربیات جنابعالی، به سمت معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه منصوب می شوید.

پیرو این حکم، دکتر حاجی ­زاده ذاکر ضمن آرزوی توفیق از درگاه خداوند متعال برای ایشان، اظهار داشت: امید است با بهره گیری از ظرفیت همه همکاران هیات علمی در جهت نیل به اهداف پژوهشی و فناوری پژوهشگاه و در راستای اهداف عالیه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیازهای علمی کشور شاهد پیشرفت در پژوهشگاه باشیم.

دکتر ذوالجودی دارای دکتری فیزیک دریا است. وی پیشتر مدیریت آزمایشگاه و عملیات میدانی و معاون توسعه و پشتیبانی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی را بر عهده داشت و هم اکنون رئیس بسج اساتید پژوهشگاه وعضو هیئت مدیره انجمن علوم و فنون دریایی ایران است.

دکتر ذوالجودی همچنین سوابقی از جمله معاون پژوهشی سازمان هواشناسی کشور، رییس پژوهشکده هواشناسی، دبیر شورای عالی اقیانوس ­شناسی کشور، مدیر کل مرکز علوم­ جوی و اقیانوسی، سرپرست پژوهشکده ­ی اقلیم­ شناسی مشهد و برگزیده بیست و ششمین جشنواره خوارزمی (رتبه سوم) پژوهش های کاربردی را در کارنامه خود دارد.

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تير 1395
تعداد بازدید : 1386

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.