EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
حضور پژوهشگاه در چهارمین نمایشگاه دریایی جمهوری اسلامی ایران


پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در چهارمین نمایشگاه دریایی جمهوری اسلامی ایران که از سوم مهر به مدت 3 روز در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد، شرکت نمود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در این نمایشگاه که با حضور وزرای راه و شهرسازی و صنعت معدن و تجارت افتتاح شد، ارگان ها و سازمان های دریایی کشور دستاوردهای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند که مورد استقبال چشمگیر واقع شد.

گشایش افق تازه در جذب سرمایه و استقبال در بین سرمایه گذاران کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس و همچنین آشنایی و ایجاد تعامل و ارتباط بین سازمان ها و ارگان های دریایی از نکات حائز اهمیت در این نمایشگاه بود.

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی با اختصاص غرفه ای 24 متری، دستاوردهای علمی و پژوهشی  خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و مخاطبان علوم و فنون دریایی قرار داد.

در طول سه روز نمایشگاه دریایی، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی دوره آموزشی پیش بینی و هشدار مخاطرات دریایی را برای علاقمندان و بازدیدکنندگان، در غرفه پژوهشگاه برگزار نمود که مورد استقبال فراوان واقع شد.

گفتنی است در طی سه روز نمایشگاه دریایی مقامات و مسوولان کشوری و لشکری شامل: مهندس نعمت زاده وزیر صنعت معدن وتجارت، دکتر صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، دکتر فرشچی معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و جمعی دیگر از مسوولان سازمان ها و ارگان های دریایی، اساتید دانشگاه و دانشجویان از غرفه پژوهشگاه بازدید نمودند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و تحقیقات دریایی پژوهشگاه قرار گرفتند.

   
   
   
   
   
   
   
   

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 مهر 1395
تعداد بازدید : 921

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.