EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
حضور پژوهشگاه در نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزی پروری و صنایع وابسته

 

در نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزی پروری و صنایع وابسته  که از دهم مهر به مدت 3 روز در محل نمایشگاه های برج میلاد برگزار شد، وزیر جهاد کشاورزی  کشورمان و وزیر شیلات نروژ از غرفه پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در این نمایشگاه مهندس حجتی و دکتر پرسندبرگ و همچنین جمعی از  مسوولان ارگان ها، سازمان ها و شرکت های دریایی داخلی و خارجی از غرفه پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی بازدید کردند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشگاه قرار گرفتند.

در این نمایشگاه که با حضور 114 غرفه در حوزه‌های تکثیر و پرورش آبزیان، فرآوری آبزیان، تجهیزات و ماشین‌آلات، صنایع ساخت قفس‌های ماهی و تجهیزات مربوطه، تجهیزات فرآوری و محصولات صادراتی برگزار شد،  80 شرکت داخلی و 15 شرکت خارجی از کشورهای نروژ، فرانسه، چین، کره جنوبی، هلند، ایتالیا، آمریکا، دانمارک و ترکیه در برج میلاد تهران شرکت کردند.

گفتنی است در آیین افتتاح این نمایشگاه،  از تمبر یادبود نمایشگاه بین المللی شیلات و آبزی پروری و صنایع وابسته رونمایی شد و به امضای وزرای جهادکشاورزی ایران و شیلات نروژ رسید

.

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 مهر 1395
تعداد بازدید : 1032

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.