EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  اعضای هیأت علمی |  برنامه های علمی | ورود به سايت  |  تماس با ما
 متن خبر
گزارش حضور پژوهشگاه در هشتمین نمایشگاه صنایع دریایی کشور

 

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در هشتمين نمايشگاه بين المللي صنايع دريايي ايران که با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری و ارائه توانمندی ها و آخرین دستاوردهای صنایع دریایی، از 27مهر 95 به مدت 4 روز در مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش برگزار گردید، شرکت نمود. 

به گزارش روابط عمومي پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، در این نمایشگاه که با حضور بیش از 200 شرکت، دانشگاه و ارگان های داخلی و 68 شرکت خارجی در عرصه صنایع دریایی برگزار گردید، شرکت کنندگان آخرین دستاوردهای صنایع دریایی خود را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند.

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی نیز در این نمایشگاه با اختصاص غرفه ای 40متری دستاوردهای علمی، پژوهشی و میدانی خود را بصورت بنر، پوستر، بروشور، کاتالوگ، کتاب، کتابچه، نشریه و نمایش فعالیت های میدانی بصورت میدیایی در معرض دید بازدیدکنندکان گذاشت که با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

در طی چهار روز نمایشگاه صنایع دریایی، دکتر فرشچی معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست و جمعی دیگر از مسوولان سازمان ها و ارگان های دریایی، اساتید دانشگاه و دانشجویان و همچنین نمایندگان صنایع دریایی خارجی از غرفه پژوهشگاه بازدید نمودند و از نزدیک در جریان فعالیت ها و تحقیقات دریایی پژوهشگاه قرار گرفتند.

گفتنی است در طول این نمایشگاه مذاکرات خوبی با تنی چند از مدیران سازمان های دریایی داخلی و خارجی در زمینه همکاری مشترک در حوزه علوم و فنون دریایی برگزار گردید که مورد استقبال طرفین واقع شد.

   
   
   
   
   

 

 

 

 

 

 


ایجاد کننده : khabar
تاریخ انتشار : يکشنبه 2 آبان 1395
تعداد بازدید : 1066

بازگشت

  
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.